Serwis awioniki

Personel

Personel stanowią doświadczeni mechanicy z wieloletnim stażem jak i młody ambitny zespół. Dzięki temu połączeniu, pasji, wiedzy i ambicji jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o wysokich nowoczesnych standardach pracy. Stale rozszerzamy nasz zakres zatwierdzenia i nie boimy się żadnych wyzwań. ​

Mobilne labolatorium

Posiadamy w pełni mobilny sprzęt do diagnostyki awioniki na pokładzie samolotu. Nasz certyfikat organizacji pozwala na wykonywanie obsług również poza główną lokalizacją firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować serwis na najwyższym poziomie zarówno w swojej lokalizacji jak i klienta.

Realizowany zakres pracy

Posiadany sprzęt awioniczny i personel nie stanowią ograniczenia dla prac które możemy wykonywać. Sukcesywnie w zależności od potrzeb dostosowujemy nasz zakres zatwierdzenia, który można sprawdzić w zakładce AMO oferta lub CAMO. Aktualnie przeprowadzamy testy awioniki na samolotach będących w zakresie zatwierdzenia oraz przeprowadzamy modernizacje wyposażenia awionicznego. Współpracujemy w firmą TRIG, producentem sprzętu awionicznego dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne ceny na modernizacje z wykorzystaniem wyposażenia tej firmy.